Jakić igrao

Kramarić bolji od Jakića: Nevjerojatni Schick zabio četiri gola za 27 minuta

Kramarićev Hoffenheim osvojio je tri boda i skočio na četvrto mjesto Bundeslige.

Nogometaši Hoffenheima slavili su u 14. kolu Bundeslige s 3:2 na domaćem terenu protiv Eintrachta i probili se na četvrto mjesto.

Hoffenheim je loše započeo utakmicu i Borre je 15. minuti doveo goste u vodstvo, da bi domaćini do 59. minute zabili čak tri gola i osigurali pobjedu.

Andrej Kramarić je za domaće ušao u igru u 73. minuti, dok je Kristijan Jakić izašao iz igre u 68. minuti za goste.

Sjajan pogodak Hoffenheima za izjednačenje možete vidjeti OVDJE.

Bayer je u Leverkusenu s čak 7:1 pobijedio "fenjeraša" Greuther Furtha, koji je nakon 14 kola na samo jednom bodu i trebat će mu čudo da se spasi.

Za "apotekare" je Čeh Patrick Schick zabio zadnja četiri gola na utakmici.

Golijadu Bayer Leverkusena možete vidjeti OVDJE.

Mainz je kod kuće razbio Wolfsburg s 3:0, Bochum je slavio kod Ausgsburga s 3:2, dok su Arminia i Koeln igrali 1:1.

Navečer se igra veliki derbi Borussie Dortmund i Bayerna.