Kovačev Wolfsburg izgubio

VIDEO Kane nastavlja oduševljavati Bavarce, hat-trick Engleza u demoliranju fenjeraša

Subotnji program njemačke Bundeslige obilježila je uvjerljiva pobjeda Bayerna protiv Bochuma 7:0.

Harry Kane (Foto: Afp)

Bayern tako treću godinu zaredom savladava Bochum s identičnih 7:0 nakon rujna 2021. i kolovoza 2022. godine. Jadni gosti nisu se pošteno niti zagrijali, a već je u 13. minuti susreta stajalo 2:0 na semaforu.

Najbolji pojedinac u dresu Bavaraca bio je Englez Harry Kane koji je postigao hat-trick (13, 54, 88), a preostali strijelaci su bili Tel (81), Sane (38), Chupo-Moting (4) i De Ligt (29).

Jack Grealish i Joško Gvardiol Gotovo perfektna utakmica Joška Gvardiola u novom trijumfu Manchester Cityja divider

Pogotke s utakmice Bayern - Bochum pogledajte OVDJE.

Nogometaši Hoffenheima su u susretu 5. kola njemačke Bundeslige slavili kod Uniona s 0:2, a prvi gol za goste je postigao Andrej Kramarić.

Kramarić je pogodio iz penala koji je sam izborio u 22. minuti, a hrvatskom napadaču to je treći gol u ligi ove sezone. Za konačnih 2-0 za Hoffenheim zabio je Maximilian Beier u 38. minuti.Kramarić je igrao do 74. minute, a kod Uniona je Josip Juranović odigrao cijelu utakmicu.

Leipzig je gostovao je u Mönchengladbachu i slavio s tijesnih 0:1 golom Tima Wernera u 75. minuti.

Sadio Mane VIDEO Sadio Mane narugao se Firminu, Brazilac ga hladno ''otpilio'' divider

Borussia Dortmund je golom Marca Reusa pobijedila Wolfsburg Nike Kovača s 1:0, a Augsburg je pobijedio Mainz 2:1 za prvu ovosezonsku pobjedu. Oba gola za Augsburg postigao je Demirović, kojeg je u 89. minuti zamijenio Dion Drena Beljo.