Teška situacija

Kramarićev Hoffenheim na začelju lige: Upisali sedmi poraz u nizu

Andrej Kramarić nije igrao u novom porazu Hoffenheima u Bundesligi.

Hoffenheim (Foto: Afp)

U susretu 24. kola njemačke Bundeslige Freiburg je pobijedio Hoffenheim sa 2:1 skočivši na četvrto mjesto ljestvice, dok je Hoffenheim ostao na začelju.

Nogometaši Freiburga ostvarili su važnu pobjedu u borbi za plasman u Ligu prvaka. S nova tri boda preskočili su Union Berlin i sada su četvrti sa 45 bodova koliko ima i RB Leipzig na trećoj poziciji.

Robert Prosinečki VIDEO Robert Prosinečki dočekan glasnim ovacijama: Nakon 20 godina vratio se u bivši klub divider

S druge strane Hoffenheim je upisao sedmi uzastopni poraz, te 11. u zadnjih 12 kola, ostavši prikovan za dno ljestvice.

Freiburg je poveo u petoj minuti golom Maxa Eggesteina, a izjednačio je Angelo Stiller u 48. minuti. Jedan od ključnih trenutaka utakmice dogodio se u 84. minuti kada su gosti ostali s igračem manje nakon što je Ozan Kabak "zaradio" drugi žuti.

Freiburg je igrača više pretvorio u pogodak u 89. minuti, a strijelac je bio Ritsu Doan. Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić nije nastupio za goste.