Na bod iza Bayerna

Sjajni Norvežanin nije zabio, ali u okršaju dvaju imenjakinja ipak je slavila ona poznatija

Domaćini su poravnali na 1:1 pogotkom Larsa Stindla u 50. minuti, a pobjedu Borussiji Dortmund donio je Achraf Hakimi (71).

I to se je dogodilo: norveška senzacija, 19-godišnji Erling Haaland, nije se upisao u strijelce, ali je njegova Borussia Dortmund u derbiju 25. kola u gostima svladala Borussia Mönchengladbach sa 2:1.

Haaland je u prethodnih devet utakmica u dresu Borussije Dortmund zabio 12 golova.

Ovaj puta nije zatresao mrežu, ali je bio asistent kod vodećeg gola kojeg je zabio Thorgan Hazard u 8. minuti.