Kakvi potezi

VIDEO Petković oduševio protiv Osijeka: Upisao dvije asistencije, ne zna se koja je ljepša

Dinamo je pobijedio Osijek 3:0 u 34. kolu Prve HNL, a Bruno Petković imao je dvije asistencije.

Nogometaši Dinama lako su pobijedili Osijek s 3:0 u posljednjem susretu 34. kola Prve HNL na Maksimiru i tako došli na korak od obrane naslova prvaka. Iako se nije upisao u strijelce, Bruno Petković je odigrao sjajnu utakmicu.

U 34. minuti susreta Petković je sjajnim dodavanjem izbacio Mislava Oršića u gol-šansu. Polomio je Oršić polovicu osječke obrane, a onda lakoćom zatresao mrežu za 1:0 na semaforu. Bio je to 13. pogodak Oršića u prvenstvu.

Pogodak Mislava Oršića

Pred sam kraj susreta, u 81. minuti dvoboja Petković je upisao još jednu asistenciju. Okrenuo je Danijela Lončara i pronašao Luku Menala kojem nije bilo teško zabiti za konačnih 3:0.

Luka Menalo zabija za 3:0

Ovom pobjedom Modri su izbacili Osijek iz utrke za naslov prvaka i sada imaju četiri boda više od Hajduka na drugom mjestu prvenstvene ljestvice. To znači da već u sljedećem kolu, kada gostuju kod Šibenika, mogu i matematički potvrditi obranu naslov prvaka.