zabio u pobjedi

Brozović ima novi bomba način proslave gola: Hit je na internetu

Hrvatski veznjak opet je hit na društvenim mrežama zbog svoje proslave gola protiv Rome.

Novi prvak Inter na San Siru je pobijedio Romu s 3:1, a Nerazzurri su poveli u 11. minuti preko Marcela Brozovića, koji je počeo i završio akciju za gol.

Brozoviću je to bio drugi gol ove sezone i prvi nakon onog koji je postigao 31. listopada prošle godine u remiju protiv Parme.

gol expired Rebić odigrao utakmicu života! Zabio tri pogotka u 12 minuta: Zabijali Pašalić i Brozović divider

Hrvatski veznjak opet je hit na društvenim mrežama zbog svoje proslave gola. Brozović je gol proslavio tako što je pokazao na svoju tetovažu bombe na vratu i gestikulacijom ruke ''aktivirao'' istu.

Robert Jarni Koga će Dalić od mladića zvati na Euro? Četvorica su u užem krugu, Sosa je otpao divider

Brozović je postao svjetski hit nakon što je legao iza živog zida kod slobodnog udarca u dvoboju protiv Barcelone. Uspio je tako obraniti gol, a njegov potez nastavio se kopirati u svim ligama.