pobijedili juventus

Ovako slavi Inter: Brozović i suigrači sa cigarama i pivom obilježili trofej

I Marcelo Brozović je objavio fotografiju s cigaretom u ustima, a dobro je proslavio u društvu Alexa Cordaza

Slavlje Intera (Foto: Instagram/Screenshot)

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić s dva je gola u produžetku osigurao Interu osvajanje naslova pobjednika Talijanskog kupa, Inter je u finalu igranom u Rimu svladao Juventus sa 4:2 (1:0, 2:2).

Perišić je prvo u 99. minuti realizirao kazneni udarac kojim je doveo svoju momčad u vodstvo od 3:2, da bi u 102. minuti sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora još jednom svladao Perina i postavio konačni rezultat.

Ivan Perišić Hrvatska ima nogometaša kakvog nitko na svijetu nema! divider

Finale se igralo na punom Olimpicu, a nakon utakmice slavlje se s terena preselilo u svlačionicu. Igrači Intera su bili jako dobro raspoloženi, a tradicionalno su popili pivo nakon velikih pobjeda, a neki su čak zapalili kubanke i nasmijali mnoge. Među njima je bio i hrvatski nogometaš Marcelo Brozović, a fotografijom se pohvalio Arturo Vidal.

Massimiliano Allegri VIDEO Allegri nakon Perišićevog gola krenuo u obračun s klupom Intera: "Čestitam sucu" divider

Nešto kasnije i Marcelo Brozović je objavio fotografiju s cigaretom u ustima, a dobro je proslavio u društvu Alexa Cordaza, rezevnog golmana Intera.