Daleko su od najjačih

Brozović i Ronaldo deklasirani: Benfica s lakoćom svladala Al Nassr, zaigrao još jedan Hrvat

Na poluvremenu je Benfica promijenila cijelu momčad, između ostalih je u igru ušao i Petar Musa.

Cristiano Ronaldo (Foto: Afp)

U prijateljskom susretu odigranom u Portugalu tamošnji aktualni nogometni prvak Benfica svladao je s 4:1 Al Nassr, klub iz Saudijske Arabije.

Za Benficu je drugo poluvrijeme odigrao hrvatski napadač Petar Musa, dok je cijelu utakmicu za Al Nassr odigrao hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović, koji je ovog ljeta u taj klub došao iz milanskog Intera.

Nakon nešto manje od 40 minuta igre Benfica je vodila 3:0 nakon pogotka Angela Di Marije u 22. minuti, dok je potom dva gola postigao Goncalo Ramos, u 30. i 38. minuti. Jedini pogodak za Al Nassr dao je Khalid Al Ghannam u 41. minuti.

Na poluvremenu je Benfica promijenila cijelu momčad, između ostalih je u igru ušao i Musa, a do kraja je portugalski prvak postigao još jedan pogodak. Strijelac je bio Andreas Schjelderup u 68. minuti.

Za Al Nassr je do 84. minute igrao i Cristiano Ronaldo, a ovog je tjedna toj momčadi to bio drugi visoki poraz, nakon 0:5 protiv španjolskog prvoligaša Celte iz Viga.