nerrazzuri prate juve

Brozović asistent u visokoj pobjedi Intera

Broz je ugradio asistenciju u visoku pobjedu.

Marcelo Brozović slavi pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je u gostima kod Torina slavio s 3:0, a hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović bio je asistent za treći pogodak Nerazzurra, koji je zabio Romelu Lukaku u 55. minuti.

Prethodno su se u strijelce upisali Lautaro Martínez (12) i Stefan de Vrij (32).

U susretu 13. kola Milan i Napoli su odigrali 1:1. Bio je to ogled dva posrnula talijanska velikana. Milan je susret dočekao na skromnom 14. mjestu, a Napoli na sedmoj poziciji, ali uzdrman sukobom predsjednika i igrača.

Patrice Evra (GOL.hr) Legenda koja je Mandži dala nadimak za GOL.hr: ''Znate priču kad je Ronaldo izgubio pa su mu se svi smijali?

Gosti su poveli u 24. minuti golom Rodriga Lozana, no samo pet minuta kasnije izjednačio je sjajnim golom s ruba kaznenog prostora Giacomo Bonaventura. Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je za Milan prvih 45 minuta, a u poluvremenu je ostao u svlačionici zbog ozljede.

U prvom susretu 13. kola Juventus je u Bergamu pobijedio Atalantu s 3:1 zadržavši prvu poziciju na ljestvici.Torinska Stara dama je protiv idućeg suparnika zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka gubila 0:1, no u posljednjih 15 minuta je okrenula rezultat s tri gola.