Izgubio strpljenje

VIDEO Brončani Vatreni dobio crveni pa nasrnuo na suca: Suigrači ga jedva zadržali, ali nije stao na tome

Povremeni hrvatski reprezentativac Kristijan Jakić isključen je u sudačkoj nadoknadi utakmice u Europi.

Kristijan Jakić (prvi slijeva) (Foto: Afp)

Kristijan Jakić zaradio je isključenje u porazu svog Eintracht Frankfurta protiv PAOK-a (1:2) u sklopu 5. kola Konferencijske lige.

Član brončane generacije Vatrenih iz Katra ušao je u igru u 54. minuti susreta, a u sudačkoj nadoknadi napravio je veliku glupost. U razmaku od samo dvije minute zaradio je dva žuta kartona.

Nakon drugog žutog kartona potpuno je izgubio živce, krenuo je prema sucu i htio se obračunati s njim, a u tome su ga jedva spriječili suigrači. Tijekom izlaska s terena napucao je jedan predmet, a onda se krenuo obračunavati s gostujućom klupom

Dominik Livaković Nemoćni Livaković na streljani: Upisao šest obrana, ali i primio šest komada u Europi divider

Izravan plasman u osminu finala Konferencijske lige osigurao je grčki PAOK, a bez obzira na poraz Eintracht je potvrdio drugo mjesto i plasman u šesnaestinu finala.

Dodajmo kako je najbolji u redovima grčke momčadi bio Dominik Kotarski, koji je upisao čak šest obrana, a Hrvoje Smolčić odigrao je pak cijeli susret za njemački Eintracht.

Obračun Kristijana Jakića sa sucem možete vidjeti OVDJE.