velika gužva u njemačkoj

Borussia (M) demoliranjem Jedvajeva Augsburga preuzela vrh Bundeslige

Nakon sedam kola na vrhu Bundeslige bit će Borussia Mönchegladbach.

Borussia Mönchegladbach vodeća je momčad Bundeslige nakon domaće pobjede 5:1 nad Augsburgom u sedmom kolu.

Denis Zakaria zabio je za vodstvo već u drugoj minuti, a već u 13. bilo je 3:0 nakon dva gola Patricka Herrmanna. Na odmor se otišlo s visokih 4:0 zahvaljujući golu Alassanea Plee u 39. minuti.

Simon Sluga (Foto: Screenshot/Sportklub) Kakav kiks vratara Vatrenih: Primio gol u maniri čuvene "maksimirske krtice" divider

U nastavku je Florian Niedelchner zabio utješni gol za goste u 80. minuti, pa je Breel Embolo postavio konačan rezultat tri minute kasnije.

Tin Jedvaj odigrao je 90 minuta za poražene.

Borrusiju do kraja kola nitko ne može prestići na vrhu nevjerojatno izjednačenog ovosezonskog izdanja Bundeslige. Prvi su sa 16 bodova, dok je Augsburg 15. s pet.

Tuga Tottenhama (Foto: AFP) Kako je hit-klub postao sinonim za raspad sistema: Od uspona u elitu do seks-skandala i bizarnih priča divider