oba iz kornera

VIDEO Bitka za Bundesligu: Borna Sosa namjestio dva gola Stuttgarta u gaženju HSV-a

Nogometaši Stuttgarta pregazili su HSV 3:0 (1:0) u uvodnoj utakmici doigravanja za Bundesligu.

Borna Sosa (Foto: Afp)

Nogometaši Stuttgarta pregazili su HSV 3:0 (1:0) u uvodnoj utakmici doigravanja za Bundesligu. Borna Sosa u dresu domaćih bio je jedan od najboljih na terenu.

Prvu asistenciju Sosa je upisao već nakon 44 sekunde igre kada je ubačajem iz kornera pogodio glavu Mavropanosa (1) koji je neometan pogodio mrežu zbunjenih gostiju.

Na 2-0 povisio je Vagnoman (51) nakon lijepe akcije, da bi četiri minute potom Sosa još jednom izravno iz kornera naciljao glavu svog suigrača, ovoga puta Guirassyja (55) koji je postavio konačni rezultat.

Mogao je Stuttgart i uvjerljivije slaviti, ali Guirassy u 26. minuti nije iskoristio kazneni udarac, dok u završnici nije iskoristio niti igrača više jer je u 69. minuti isključen Suhonen.

Sosa je odigrao čitavu utakmicu za Stuttgart koji će braniti ova tri gola prednosti u ponedjeljak kada je na programu uzvrat u Hamburgu.

Sosinu prvu asistenciju pogledajte OVDJE.

Sosinu drugu asistenciju pogledajte OVDJE.