Što je ovo?

VIDEO Lampard dobio četiri komada pa dao bizaran intervju: Evo kako je objasnio težak poraz

Crystal Palace je pobijedio Everton s 4:0 i plasirao se u polufinale FA Kupa.

Nogometaši Evertona doživjeli su težak poraz na gostovanju kod Crystala Palacea u četvrtfinalu FA Kupa od 4:0, ali sve je šokirao bizaran intervju Franka Lamparda nakon dvoboja.

"Dobro smo ušli u susret, sve smo kontrolirali, ali dopustili smo gol iz kornera. Pa smo im dopustili da zabiju jedan prosječan gol, a onda i slučajan gol. Naposljetku, dopustili smo im da zabiju još jedan prosječan gol", kazao je legendarni nogometaš Chelseaja i sve ostavio u čudu.

Bizaran intervju Franka Lamparda možete vidjeti OVDJE, a jedan od navijača komentirao je da je bivši engleski reprezentatitac u zabludi.

Tri kluba osigurala polufinale FA Kupa

Nakon prvih 45 minuta već je bilo 2:0 za domaću momčad, zabili su Guehi i Mateta, a u posljednjih deset minuta susreta Crystal Palace je još dva puta probio obranu Evertona.

Prvo je Zaha zabio za 3:0, a osam minuta kasnije Hughes je postavio konačan rezultat.

Ovim porazom Everton je ispao u četvrtfinalu Kupa, a plasman u polufinale osigurali su, osim Crystal Palacea, Manchester City i Chelsea, dok ćemo posljednjeg polufinalista dobiti iz dvoboja Liverpoola i Nottinghama.