Sjajan volej

VIDEO Mladi Hrvat zabio golčinu u maniri najboljih golgetera, loptu je zakucao pod gredu

Bivši nogometaš Hajduka Mario Vušković upisao je 90 minuta u pobjedi HSV-a u 2. Bundesligi.

Nogometaši HSV-a upisali su veliku pobjedu u šestom kolu 2. njemačke Bundeslige. Slavili su u gostima kod Nürnberga s 2:0, a sjajan pogodak zabio je bivši nogometaš Hajduka Mario Vušković.

Igrala se 37. minuta dvoboja kada su gosti iz Hamburga stigli u vodstvo. Nakon jednog kornera Meifert je ubacio visoku loptu u domaći kazneni prostor, Heyer je glavom spustio za Vuškovića, koji je iz voleja zakucao loptu pod gredu.

Bio je to neobranjiv udarac za vodstvo s kojim se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu gosti su zabili još jedan pogodak preko Glatezla, i to u drugoj minuti sudačke nakonade.

Ovom pobjedom HSV je skočio na treće mjesto prvenstvene ljestvice s 12 bodova i sada imaju bod manje od vodećeg dvojca - Paderborn, Darmstadt.

Sjajan pogodak Vuškovića možete vidjeti OVDJE.