Posve nepotrebno

VIDEO Bivši igrač Arsenala završio na stupu srama: Naljutio ga sakupljač lopti, a onda je izveo ovo

Bernd Leno, koji nosi dres Fulhama, izgubio je strpljenje zbog dječaka na utakmici Premier lige.

Bernd Leno (Foto: Afp)

Bournemouth je svladao Fulham s visokih 3:0 u susretu 19. kola engleske Premier lige i tako nastavio sjajan ligaški niz. Već sedam kola ne znaju za poraz, bila je ovo njihova četvrta pobjeda u nizu, no nakon susreta najviše se priča o gostujućeg vratara Bernda Lena.

Bivši član londonskog Arsenala navukao je na sebe bijes engleske javnosti, tijekom susreta je odgurnuo dječaka i oduzeo mu loptu jer nije bio zadovoljan time koliko mu brzo vraća loptu.

Brzo je shvatio svoju pogrešku, ispričao se i zagrlio dječaka koji je skupljao lopte, ali bilo je prekasno.

Adrian Mutu Sramotno klupsko priopćenje: Smijenili ikonu dok je bio na majčinu sprovodu divider

Dodajmo kako je Bournemouth stigao do prednosti u završnici prvog poluvremena pogotkom Justina Kluiverta, na 2:0 je povisio Dominic Solanke iz kaznenog udarca u 62. minuti, a pobjedu je potvrdio Luis Sinisterra u sudačkoj nadoknadi susreta.