Dobra igra i tri boda

Bilić lakše diše: West Ham upisao prvu pobjedu!

West Ham je pobijedio Huddersfield 2:0 u 4. kolu Premier lige...

Nogometaši West Ham Uniteda, koje vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, u 4. su kolu Premier lige ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu svladavši na Olimpijskom stadionu u Londonu novaka u ligi Huddersfield Town sa 2-0 (0-0).

West Ham je dominirao gotovo čitavim tijekom susreta, no u prvom je poluvremenu promašivao izgledne situacije pa je do pobjede stigao golovima u samoj završnici.

Domaći sastav poveo je sretnim pogotkom Obianga u 72. minuti jer je njegov udarac sa 25 metara odbio od leđa gostujućeg braniča Jorgensena u mrežu. Konačnih 2-0 postavio je Andre Ayew koji je najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru u 77. minuti.

West Ham je sada s tri boda 18. na ljestvici, dok je Huddersfield nakon prvog poraza šesti sa sedam bodova.

Na vrhu su ljestvice dva kluba iz Manchestera s po 10 bodova, jedan manje ima branitelj naslova Chelsea.