Težak poraz

BiH se raspala u završnici utakmice: Pukla petarda u Nizozemskoj

Nizozemska je bila presnažna za BiH u susretu prvog kola Lige nacija.

Nizozemska - BiH (Foto: Afp)

BiH reprezentacija je doživjela težak poraz kod Nizozemske (5:2) u sklopu prvog kola Lige nacija u Eindhovenu.

Već nakon 13 minuta igre bilo je 1:0 na semaforu za domaćine, Oranje su povele preko Zirkzeaa nakon velike pogreške BiH vratara Vasilja. U 27. minuti Demirović je poravnao na 1:1, a pred sam odlazak na poluvrijeme Reijnders ponovno dovodi Nizozemce u vodstvo.

U 56. minuti Gakopo zabija za 3:1, a dašak nade gostima donosi Barajkatervić koji sjajnim potezom pronalazi Edina Džeku koji posprema loptu u mrežu za 3:2. No na žalost susjeda, Nizozemci nisu odustajali, zabili su još dva pogotka preko Weghorsta u 88. i Xavija Simmonsa u 92. minuti.

BiH se nalazi u skupini s Njemačkom, Mađarskom i, dakako, Nizozemskom.

Caglar Soyuncu i Kiefer Moore VIDEO Turčin kopačkom pregazio lice velškog napadača, uslijedila je bizarna sudačka odluka divider

Michal Probierz Poljski izbornik kasnio pola sata na presicu, pa sve iznenadio: Novinari ovo nisu očekivali divider

Ivan Forjan, novinar Nove TV VIDEO Kramarić propustio posljednji trening Vatrenih: Neće igrati protiv Poljske? divider

Standings provided by Sofascore

Prati nas na Instagramu!
Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽