Bayer gazi

Beljo opet zabio, Kramarić asistirao u pobjedi protiv Kovača i Majera

Augsburg je remizirao 2:2 s Bochumom u 3. kolu Bundeslige, a Dion Drena Beljo postigao je prvi gol za Bavarce...

Dion Drena Beljo (Foto: Afp)

Hrvatski reprezentativac Dion Drena Beljo zabio je za Augsburg u 3. kolu Bundeslige u remiju 2-2 s Bochumom.

Beljo je zabio i Bayernu u prošlom kolu, a precizan je bio i danas protiv Bochuma, postigavši prvi gol na utakmici u 35. minuti na asistenciju Ermedina Demirovića iz BiH-a. Demirović je kasnije postigao gol za Augsburg za 2-1, ali se Bochum spasio poraza pogocima Japanca Asana. Beljo je igrao do 87. minute.

Hoffenhem je kod kuće svladao Kovačev Wolfsburg s 3-1, a Andrej Kramarić je bio asistent za treći gol domaćina u 74. minuti. Kramarić je izašao u sudačkoj nadoknadi, a Lovro Majer je igrao za Wolfsburg do 68. minute.

Bayer je u Leverkusenu s 5-1 porazio Darmstadt s dva gola Nigerijca Victora Bonifacea. Josip Stanišić je ušao u igru za Apotekare u 72.,minuti,dok je kod gostiju Bartol Franjić odigrao cijeli susret, a Matej Maglica ušao u 68. minuti.

Stuttgart je s 5-0 pobijedio Freiburg s po dva gola Chrisa Fuchricha i Serhoua Gyulasija, a Werder je doma nadigrao Mainz s 4-0.