Perišiću 90 minuta

Bayern se izvukao u sudačkoj nadoknadi, Köln okrenuo Eintracht u Frankfurtu

Bayern je teškom mukom pobijedio Freiburg sa 3-1 postigavši dva gola u sudačkoj nadoknadi.

U susretu 16. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je teškom mukom pobijedio Freiburg sa 3-1 postigavši dva gola u sudačkoj nadoknadi.

Bavarci su poveli u 16. minuti golom Roberta Lewndoskog, a izjednačio je Vincenzo Grifo u 58. minuti. Domaćin je sve do sudačke nadoknade držao veliki bod, no tada je njemački prvak golovima Joshue Zirkzeea (90+2) i Sergea Gnabryja (90+5) okrenuo rezultat.

gol expired I Katalonci priznaju da je Real teško oštećen, Rakitić se provukao: ''Gdje je bio VAR?“ divider

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je za goste cijeli susret.

Borussia Moenchengladbach je pobijedila 'fenjeraša' Paderborn sa 2-0 i izjednačila se s vodećim RB Leipzigom. Pobjedu domaćinu donijeli su Alessane Plea (46) i Lars Stindl (67-11m).

Wolfsburg i Schalke su odigrali 1-1, a Josip Brekalo je za domaći sastav igrao do 66. minute.

gol expired El Clasico bez pogodaka nakon 17 godina: Messi propustio veliku šansu, Baleu poništen gol divider

Hertha je na gostovanju pobijedila Bayer Leverkusen sa 1-0, a gol odluke zabio je Karim Rekik u 64. minuti.

Koln je osvojio važne bodove u borbi za prvoligaški spas pobijedivši u Frankfurtu Eintracht sa 4-2 i to nakon što je domaćin vodio 2-0.

Na ljestvici vode RB Leipzig i Borussia Moenchengladbach sa po 34 boda, dok Bayern i Borussia Dortmund imaju po četiri boda manje.

gol expired Ronaldo zabio za preokret Juventusa, Buffon izjednačio Maldinijev rekord divider

Rezultati 16. kola Bundeslige:

Bayer - Hertha 0-1 (Rekik 64)
Borussia M. - Paderborn 2-0 (Pléa 46, Stindl 67-11m)
Wolfsburg - Schalke 04 1-1 (Mbabu 82 / Kabak 51)
Eintracht F. - Koeln 2-4 (Hinteregger 6, Paciência 30 / Hector 44, Bornauw 72, Drexler 81, Jakobs 90+4)
Freiburg - Bayern 1-3 (Grifo 58 / Lewandowski 16, Zirkzee 90+2, S. Gnabry 90+5)

Utorak:
Werder - Mainz 05 0-5 (Quaison 10, 19, 38, Pavlenka 15-ag, Mateta 81)
Borussia D. - RB Leipzig 3-3 (Weigl 23, Brandt 34, Sancho 55 / Werner 47, 53, Schick 77)
Augsburg - Fortuna 3-0 (Max 32, 72, Jedvaj 61)
Union - Hoffenheim 0-2 (Bebou 56, Baumgartner 90)