Prilika za Borussiju

Veliki kiks Bayerna: Prokockali vodstvo i prosuli bodove na domaćem terenu!

Bayern je vodio s 2:0 na poluvremenu, ali do kraja je Wolsburg, koji ima samo jednu pobjedu u prvenstvu, stigao do boda.

Njemački nogometni prvak Bayern iz Muenchena kiksao je u šestom kolu Bundeslige odigravši samo 2-2 82-0) na svom terenu protiv Wolfsburga.

Bayern je u završnici prvog poluvremena stigao do prednosti od 2:0 golovima Lewandowskog (33-11m) i Robbena (42), no u nastavku je Wolfsburg uspio poravnati. Prvo je Arnold (56) smanjio na 2:1 iz slobodnog udarca sa 25 metara uz obilatu pomoć vratara Bayerna Ulreicha koji je primio tragikomičan pogodak, da bi Didavi (83) pred kraj utakmice preciznim udarcem glavom postavio konačnih 2:2.

Bayern sada ima 13 bodova, kao i vodeća Borussia iz Dortmunda, koja će u subotu ugostiti imenjakinju iz Mönchengladbacha, dok je Wolfsburg 11. sa šest bodova.

Bayernu je ovo drugi poraz u sezoni nakon što su u trećem kolu izgubili od Hoffenheima.