Perišić u prvih 11

Oslabljeni Bayern slavio uz dosta muke i stigao na korak do titule: Još samo jedna prepreka

Bavarci su jako blizu još jednog naslova prvaka.

Nogometaši Bayerna pobijedili su Borussiju Mönchengladbach 2:1 i tako stigli na korak do novog naslova prvaka.

Bavarci sada imaju sedam bodova više od Borussije Dortmund, koja je ranije jedva pobijedila Fortunu. Pobijedi li Bayern i u sljedećoj utakmici protiv davljenika Werdera, Borussia će izgubiti i teoretsku šansu za osvajanje naslova.

gol expired Pokreće se nova liga u Europi, dobila je i ime: Žele konkurirati ligama Petice i osvajati europske trofeje divider

Bayern je poveo u 26. minuti golom mladog Joshue Zirkzeea, koji je pogodio nakon velike pogreške Borussijine obrane.

Borussia je izjednačila zahvaljujući Benjaminu Pavardu, koji je jedan ubačaj nes(p)retno skrenuo u vlastitu mrežu. Međutim, Francuz se iskupio kada je u 86. minuti asistirao za pobjednički gol Leonu Goretzki.

Ivan Perišić počeo je u prvih 11 i igrao do 88. minute. Bayern nije mogao računati na udarne igle - prvog strijelca Roberta Lewandowskog i prvog asistenta Thomasa Müllera.