katastrofa lampardovih trupa

"Otpadak" WBA i Arsenala potopio Chelsea usred Londona: Bayern na pragu četvrtfinala

Nogometaši Bayerna pobjedili su u Londonu Chelsea u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka s čak 3:0.

Nogometaši minhenskog Bayerna stigli su na milimetar od plasmana u četvrtfinale Lige prvaka. Bavarci su u prvoj utakmici osmine finala slavili u Londonu kod Chelseaja s 3:0

Serge Gnabry nastavio je terorizirati engleske Premierligaše na engleskom tlu. Nakon što je Tottenhamu uvalio četiri komada u skupini Lige prvaka, Chelseaju je zabio dva gola u svega 202 sekunde igre u drugom poluvremenu.

Bišćan za GOL.hr o Ligi prvaka, Liverpoolu, Barceloni...

Chelsea je preživio prvo poluvrijeme bez da je primio pogodak od goropadnog Bayerna, no u 51. minuti je obrana ipak popustila. Gnabry je zabio na asistenciju Lewandowskog u 51., a potom i u 54. minuti drugi pogodak Bayerna.

Podsjetimo, Gnabry je od 2012. do 2016. godine nosio dres Arsenala i WBA, no u tom je periodu upisao svega 11 nastupa u Premierligi. Tony Pulis je za njega rekao da nije dovoljno dobar da bi igrao u WBA, zbog čega je usred sezone vraćen u Arsenal.

Bayern ga je doveo 2018. godine i od tada je ovaj mladić nezaustavljivi stroj.

U prvoj je sezoni zabio 13 pogodaka i upisao devet asistencija, a ove je već na učinku od 15 golova i 10 asistencija.

gol expired Vratar Napolija poslao Messija po ćevape i postao hit na društvenim mrežama divider

U 59. minuti Gnabry je mogao zabiti i hat-trick, no nedostajalo je malo više preciznosti. U 76. minuti Lewandowski je postavio konačni rezultat nakon munjevitog prodora Daviesa po lijevoj strani i milimetarski precizne asistencije za poljskog napadača.

Chelsea je u 83. minuti ostao i bez Marcosa Alonsa koji je zaradio crveni karton.

Mateo Kovačić igrao je svih 90 minuta u dresu Chelseaja, dok Ivan Perišić zbog ozljede nije konkurirao u sastavu Bayerna. Uzvratni susret je za tri tjedna u Munchenu.

gol expired Barcelona se izvukla u Napulju: Griezmann ih spasio iz jedinog udarca u okvir gola divider

U srijedu će biti odigrane preostale dvije prve utakmice osmine finala Lige prvaka u kojima će Lyon ugostiti Juventus, a Real Madrid biti domaćin Manchester Cityju.

PRVI SUSRETI OSMINE FINALA

Utorak, 18. veljače

Atletico Madrid (Špa) - Liverpool (Eng) 1-0 (Saul Niguez 4)

Borussia Dortmund (Njem) - PSG (Fra) 2-1 (Haaland 69, 77 / Neymar 75)

Srijeda, 19. veljače

Tottenham (Eng) - RB Leipzig (Njem) 0-1 (Werner 58-11m)

Atalanta (Ita) - Valencia (Špa) 4-1 (Hateboer 16, 63, Iličić 42, Freuler 57 / Čerišev 66)