VIDEO Bayern luduje: Tri gola Robbena, dva Olića i Mullera!

Nogometaši Bayerna pobijedili su u posljednjemu subotnjem dvoboju 31. kola Bundeslige Hannover na Allianz Areni 7-0 (3-0) vrativši se time na čelo ljestvice...

Nakratko im ga ja preuzeo Schalke ranijom subotnjom pobjedom nad Borussijom iz Mönchengladbacha (3-1), no Bavarci su se ekspresno vratili na čelo. Kakva li je to uvertira za polufinale Lige prvaka u srijedu protiv Lyona.

Po dva su gola za bavarski sastav u njegovu najuvjerljivijemu ovosezonskom trijumfu zabili Ivica Olić (oba glavom) i Thomas Müller, dok je svoj prvi hat-trick u dresu bavarskog sastava upisao Arjen Robben, kojemu je za njegov treći a Bayernov sedmi gol na utakmici asistirao Danijel Pranjić. Hrvatski je veznjak u 69. minuti zamijenio Francka Riberyja. I Olić je asistirao Robbenu, i to za njegov drugi a Bayernov šesti gol.

Nizozemac je ove sezone došao do brojke od 14 golova i najbolji je Bayernov strijelac. Müller i Olić su na deset postignutih golova, koliko na kontu ima i Mario Gomez. Olić je napustio igru u 69. minuti. Umjesto njega ušao je upravo Gomez. Hrvatski napadač ove je sezone šest puta asistirao suigračima za gol.

Bundesliga, 31. kolo:

Schalke – Borussia (M) 3-1 (Rakitić 8, 47-11m, 45 Farfan / Bobadilla 16)
Freibrug – Nürnberg 2-1 (Maroh 4-ag, Cisse 60 / Maroh 79)
HSV – Mainz 0-1 (Bance 20) Stuttgart – Bayer 2-1 (Cacau 29, 85 / Kiessling 13)
Wolfsburg – Werder 2-4 (Džeko 18, Grafite 40 / Frings 38-11m, 62, Pizarro 49, Hugo Almeida 75)
Bayern – Hannover 7-0 (Olić 22, 49, Robben 30, 50, 90+1, Müller 44, 62)