liga prvaka

Bayern gubio pa utrpao šest komada: Liverpool razbio Pašalićev klub

Uzbudljiva večer u Ligi prvaka.

U terminu od 21 sat u utorak je odigrano šest utakmica nogometne Lige prvaka.

U skupini A Bayern je u gostima sa 2:6 pobijedio RB Salzburg, a zanimljivo da su Austrijanci prvi poveli pa se vratili na 2:2 i na kraju su teško poraženi.

Standings provided by SofaScore LiveScore

gol expired Real trijumfirao protiv Intera u Madridu: Perišić zabio za izjednačenje, Kraljevski klub ipak slavio divider

U skupini B Real je pred kraj utakmice slavio s 3:2 protiv Intera, a za Talijane je zabio Ivan Perišić. Brozović je odigrao odličnu utakmicu, a Modrić je ušao u 78. da bi Real dvije minute kasnije preko Rodryga stigao do važna tri boda.

Porto je s 3:0 pobijedio Marseille za koje je Ćaleta-Car odigrao cijelu utakmicu. City je u istoj skupini C s 3:0 na svom terenu slavio protiv Olympiacosa.

gol expired Katastrofa Srninog Šahtara u Ligi prvaka: Atleticu samo bod protiv Ćorlukinog kluba divider

U sklopu skupine D Liverpool je u gostima s čak 0:5 pobijedio Atalantu za koju je Mario Pašalić igrao do 63. minute. Ajax je također u gostima, ali s 1:2 pobijedio Midtjylland.