Tko će u play-off?

Barišić prodorom i asistencijom zaokružio furiozni početak Rangersa, ali sve je još otvoreno

Barišić je u 15. minuti probio lijevi bok i uputio oštru loptu u peterac koju je Dessers skrenuo u mrežu za 2:0.

Borna Barišić (Foto: Afp)

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić bio je asistent za drugi pogodak Rangersa u 2:1 (2:1) domaćoj pobjedi protiv Servettea u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka.

Barišić je u 15. minuti probio lijevi bok i uputio oštru loptu u peterac koju je Dessers skrenuo u mrežu za 2:0. Prethodno je kapetan škotskog doprvaka Tavernier u 6. minuti iz kaznenog udarca postigao prvi gol, no u završnici prvog poluvremena je Bedia u 44. minuti također iz kaznenog udarca postavio konačnih 2:1.

Bernard zabio za pobjedu Panathinaikosa PAO slavio protiv Marseillea: Bernard za pobjedu, minuta šutnje za ubijenog navijača AEK-a divider

Marko Tolić je za Slovan iz Bratislave igrao od 75. minute u 1:2 (1:2) domaćem porazu od Maccabija iz Haife. Svi golovi postignuti su u prvih 15 minuta, prvo je Pierrot u 5. doveo Maccabi u vodstvo, pa je Kucka u 12. poravnao da bi prednost izraelskom prvaku osigurao Saba pogotkom u 15. minuti.

Treće pretkolo Lige prvaka, prve utakmice:

Srijeda
Slovan Bratislava - Maccabi Haifa 1:2 (Kucka 12 / Pierrot 5, Saba 15)
Panathinaikos - Marseille 1:0 (Bernard 83)
Rangers - Servette 2:1 (Tavernier 6-11m, Dessers 15 / Bedia 44-11m)

Igrano u utorak
Kopenhagen - Sparta Prag 0:0
Rakow - Aris Limassol 2:1 (Kočergin 7, Piasecki 61-11m / Mayambela 89)
KI Klaksvik - Molde 2:1 (Frederiksberg 64, 86 / Eikrem 49)
Olimpija - Galatasaray 0:3 (Akturkoglu 9, Mertens 48, Dervisoglu 90+1)
PSV Eindhoven - Sturm  4:1 (Babadi 4, L. de Jong 22, 32, Sangare 73 / Gorenc Stanković 40)
Braga - TSC 3:0 (Bruma 17, Pizzi 19, Djalo 87)