Presudio Suarez

Barcelona okrenula Arsenal i uzela trofej Joan Gampert

Nogometaši Barcelone pobjednici su ovogodišnjeg trofeja Joan Gampert, svog osnivača, oni su na svom Camp Nou u nedjelju svladali Arsenal s 2-1 (0-1).

Slavlje Barcelone (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Iako je imao vodstvo u svojim rukama, Arsenal nije uspio sačuvati prednost i na kraju je upisao poraz u prijateljskoj utakmici protiv Barcelone, a samo nekoliko dana prije početka nove sezone Premierlige.

Gosti iz Londona su poveli preko Aubameyanga (36), no u nastavku je Barcelona stigla do pobjede autogolom Maitland-Nilesa (69-ag) i golom Luisa Suareza (90).

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić odigrao je prvo poluvrijeme za Barcelonu.

Spomenimo i kako je dosadašnji branič Betisa, 22-godišnji Junior Firpo, četvrto je ovoljetno pojačanje Barcelone.