šamaranje

Barcelona brutalno spustila Sevilli nakon dramatične pobjede: Odgovorili im na raniju provokaciju

Katalonci su zadali još jedan konačni udarac Andalužanima na društvenim mrežama.

Barcelona je napravila podvig i prošla u finale Kupa kralja. Katalonci su nadoknadili zaostatak od 2:0 iz prve utakmice protiv Seville pobjedom 3:0 nakon produžetka.

Ousmane Dembele zabio je u 12. minuti, ali tek golom Gerarda Piquea u sudačkoj nadoknadi poravnali su rezultat iz prvog susreta. Heroj je na kraju bio Martin Braithwaite, koji je golom u 95. minuti dovršio preokret.

Nakon utakmice do preokreta je došlo i na društvenim mrežama. Barcelona je podijelila meme koji je objavila Sevilla prije dva tjedna, a koji prikazuje sad već legendarnu scenu u kojoj Pique lovi prebrzog Mbappea u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, u kojoj je PSG uz tri Mbappeova gola razbio Barcu s 4:1.

gol expired Košarkašica za vrijeme utakmice dojila bebu na klupi: "Sretna sam zbog toga" divider

Ta je scena bila veliki hit na internetu, a svoju verziju napravila je i Sevilla. No u Barci su to očito vidjeli kao manjak poštovanja, a sada su dočekali priliku za uzvraćanje udaraca.

"Nogomet je poštovanje. Laku noć", napisali su u popularnoj objavi koja je zasad skupila gotovo 130.000 lajkova.