Zabio spektakularan gol

Barca dobila velikog aduta za novu sezonu, Valverde impresioniran: ''Imamo visoka očekivanja za njega''

Trener Barcelone Ernesto Valverde impresioniran je nastupom Ousmanea Dembelea u španjolskom Superkupu.

Ousmane Dembele (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Ousmane Dembele postigao je spektakularan pogodak protiv Seville 12 minuta prije kraja španjolskog Superkupa. Bio je to projektil zahvaljujući kojem je Barca stigla do prvog trofeja u sezoni.

Mladi Francuz nije najbolje krenuo na Camp Nou nakon što je bio pogođen ozljedama, ali čini se da je bivša zvijezda Borussije Dortmund to ostavila iza sebe.

''Ne znam jesu li mu potrebne utakmice poput ove, to je pitanje za njega'', rekao je Valverde na pitanje hoće li Dembeleu predstava protiv Seville podići samopouzdanje.

''Imamo visoka očekivanja za njega. Ima veliku kvalitetu i ovdje je s nama. Sretan sam zbog toga što je postigao pogodak. Kako je igra odmicala, sve se bolje osjećao'', izjavio je trener Barcelone.

Sevilla je povela zahvaljujući Pablu Sarabiji, ali Barca je izjednačila tri minute prije poluvremena preko Piquea. Dembele je u 78. minuti zabio za 2:1, a Ter Stegen u 90. minuti obranio jedanaesterac i katalonsko slavlje je moglo početi.