ludih 45 minuta

Atletico senzacionalno okrenuo Barcelonu i izborio finale Superkupa protiv Reala

Atletico Madrid priključio se Real Madridu u finalu španjolskog Superkupa.

Atletico Madrid izborio je finale španjolskog Superkupa nakon što je s 3:2 slavio protiv Barcelone u drugom polufinalu. U prvom je u srijedu Real Madrid s 3:1 pobijedio Valenciju.

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, a onda su u ludih 45 minuta nastavka viđena dva preokreta. Najprije je poveo Atletico Madrido na samom startu poluvremena, a strijelac je bio Koke.

gol expired Messi provocirao i unio se u lice nasljedniku Cristiana Ronalda: Pogledajte njegovu reakciju divider

Barcelone je u malo više od 10 minuta golovima Messija i Griezmanna preokrenula rezultat i činilo se da idemo prema novom El Clasicu. Pique je zabio za činilo se potvrdu pobjede, ali je nakon intervencije VAR-a pogodak poništen.

Barcelona je nakon toga stala, a Atletico krenuo po preokret. Morata, bivši napadač Real Madrida, je u 81. zabio s bijele točke za 2:2, da bi u 86. minuti Correa postavio konačan rezultat.

gol expired Hrvatska na Euru krenula pobjedom, uragan Kauboja slomio Crnogorce u nastavku! divider

Ivan Rakitić je ušao u igru tek u 86. minuti.