Premier liga

VIDEO Ronaldo zaigrao prvi put poslije tragedije, ušao u klub 100, ali izgubio derbi od Arsenala

Arsenal je pobijedio Manchester United 3:1 u derbiju 34. kola Premier lige.

Nogometaši Arsenala pobijedili su Manchester United 3:1 u derbiju 34. kola Premier lige. Cristiano Ronaldo u svom povratku na travnjake poslije obiteljske tragedije zabio je svoj 100. premierligaški gol, ali nije uspio zaustaviti lošu formu Crvenih vragova.

Ronaldov 100. gol u Premier ligi pogledajte OVDJE.

Xhaka je golčinom potvrdio pobjedu, pogledajte ju OVDJE.

gol expired Ronaldo nakon tragedije objavio obiteljsku fotografiju s tek rođenom kćeri uz dirljivu poruku divider

Arsenal je poveo već u 3. minuti kada je Nuno Tavares iskoristio početničke pogreške Alexa Tellesa i Varanea u gostujućoj obrani. Na 2-0 povisio je Saka u 32. minuti iz kaznenog udarca kojega je sam izborio nakon pekršaja Tellesa, no samo dvije minute potom Cristiano Ronaldo je smanjio na 2-1 nakon ubacivanja Matića.

Ključni trenutak dogodio se u 57. minuti kada Bruno Fernandes nije iskoristio kazneni udarac za 2-2 pogodivši vratnicu, da bi kazna za taj promašaj stugla u 70. mi nuti kada je Xhaka pogodio sa 20-ak metara za konačnih 3-1.

gol expired Ronaldo je ganut gestom Liverpoolovih navijača: Javio se prvi put nakon smrti sina divider

Četvrti Arsenal sada ima 60 bodova, dva manje uz dvije odigrane utakmice više od trećeg Chelseaja, a tri više uz utakmicu više od petog Tottenham Hotspura, dok je Manchester United ostao šesti sa 54 boda.

Na vrhu je Manchester City sa 77 bodova, jedan manje ima drugi Liverpool.

gol expired Ronaldo prvi put snimljen u javnosti nakon tragične smrti sina, njegov izraz lica sve govori divider

REZULTATI 34. KOLA,

Subota:

Arsenal - Manchester United 3-1 (Nuno Tavares 3, Saka 32-11, Xhaka 70 / Cristiano Ronaldo 34)