TRI ČISTE POBJEDE

VIDEO Arsenal je postao ozbiljna priča, bez previše problema prohujali su Bournemouthom

Tri kola i tri čiste pobjede dosadašnji su ovosezonski rezime momčadi Arsenala

S odličnim otvaranjem nove sezone nastavili su nogometaši Arsenala koji su kao gosti, u trećem kolu Premier lige, savladali Bournemouth 3:0.

Bila je to treća pobjeda u isto toliko utakmica Arsenala koji je ovaj dvoboj riješio na samom startu.

Nakon jedanaest minuta bilo je 2:0, a oba je pogotka postigao Norvežanin Martin Odegaard, s tim da treba naglasiti kako je kod prvog pogotka više od polovice posla napravio odlični Gabriel Jesus koji se poigravao s domaćom obranom.

Fantazista 2. kolo Dnevnik jednog fantazista (3): Kad ti se zacrveni ispred očiju divider

Drugi pogodak došao je kao plod akcije koju je kapetan Arsenala završio nakon što je prije toga bitan posao još jednom napravio Jesus, koji ju je primirio prije nego je Odegaard zakucao u mrežu.

U nastavku je još vrlo lijepi pogodak za Arsenal dao William Saliba, a strijelac je bio i Gabriel Jesus, no njegov je gol poništen zbog zaleđa.