drugi u nizu

PAOK poražen u prvenstvu uoči uzvrata s Dinamom, i to ne od bilo koga, već od gradskog rivala

Nogometaši Arisa svladali su PAOK 0:1.

Dinamo - PAOK (Foto: Goran Mehkek/Cropix)

Nakon poraza od Dinama, nogometaši PAOK-a upisali su i poraz u grčkom prvenstvu izgubivši od gradskog suparnika Arisa 0:1.

Susret prvog kola "Lige za prvaka" odlučio je gol Lorena Morona u 31. minuti utakmice.

Razvan Lucescu je na teren poslao gotovo istu momčad koja je istrčala na maksimirski travnjak, čak devet igrača je počelo utakmicu kao i u Zagrebu (Kotarski, Kedziora, Jonny, Baba, Koulierakis, Meite, Taison, Živković, Brandon), dok su nova lica bili Murg i Marcos Antonio.

Luka Modrić Doktorska utakmica Luke Modrića: Školovao igrače Celte, brojke su mu nestvarne! divider

Rumunjski stručnjak je tijekom susreta napravio pet zamjena, u 59. minuti u igru su ušli Stefan Schwab umjesto Antonia, te Ioannis Konstantelias umjesto Thomasa Murga, od 71. minute su zaigrali Stefanos Tzimas umjesto Brandona, te Kiril Despodov umjesto Jonnyja, dok je u 78. minuti u igru ušao Magomed Ozdoev umjesto Meitea, međutim nije bilo promjene rezultata.

Dominik Kotarski je branio za domaćine, dok Neven Đurasek nije nastupio za goste.

PAOK je ovim porazom ispustio prvo mjesto ljestivce nakon što je AEK bio uvjerljivi protiv Lamije.