neuništiv

Doktorska utakmica Luke Modrića: Školovao igrače Celte, brojke su mu nestvarne!

Luka Modrić odigrao je sjajnu utakmicu protiv Celte Vigo.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida slavi su doma s 4:0 protiv Celte, te upisali su u 28. kolu španjolskog prvenstva dvadeset i prvu pobjedu čime su prednost pred drugoplasiranom Gironom ponovno povećali na sedam bodova.

Real Madrid prvi je gol protiv Celte zabio u 21. minuti, a strijelac je Vinicius Junior, drugi je zabio Antonio Rudiger (79.), treći je u svoju mrežu pospremio Carlos Dominguez (88), a konačni rezultat utakmice postavio je svojim prvim golom za Real Turčin Arda Guler (90+4).

Sergej Jakirović Jakiroviću neshvatljiv potez njegovog napadača: ''Guramo ga da se oslobodi, ne znam zašto nije to napravio'' divider

Luka Modrić je igrao do 83. minute i bio je jedan od najboljih igrača susreta. Našeg kapetana je Sofascore nagradio s visokom ocjenom od čak 9.7 iako nije upisao pogodak ili asistenciju.

Modrić je imao fantastičnih 95 % točnih dodavanja (86/91), 5/5 točnih dugih lopti, kreirao je dvije velike prilike, oduzeo je četiri lopte, dok je predriblan bio samo jednom u 83 minute.