14. u sezoni

Oproštaj u stilu: Hrvat ušao s klupe i zabio pogodak iako ga se klub želi riješiti

Mirko Čolak zabio je pogodak za svoj Rangers u slavlju 3:0 protiv St Mirrena.

Mirko Čolak (Foto: Afp)

Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak bio je strijelac posljednjeg gola za Rangers u 3:0 (1:0) gostujućoj pobjedi protiv St Mirrena u susretu posljednjeg, 38. kola škotskog nogometnog prvenstva.

Čolak, koji nije igrao više od mjesec i pol dana zbog ozljede, ušao je u igru u 69. minuti i zabio za konačnih 3:0 u 78. minuti. Bio je to njegov 14. prvenstveni pogodak ove sezone.

Zajedno s Čolakom, u 69. minuti za Rangers je u posljednjoj utakmici sezone za taj klub u igru ušao i Borna Barišić.

Rangers je sa 92 osvojena boda završio drugi na ljestvici, sedam bodova manje od Celtica koji je osvojio 53. naslov prvaka. Treći Aberdeen je osvojio 57 bodova.

Podsjetimo, Škoti su nedavno pisali da Rangersi ne vide Čolaka u budućim planovima te da će od ljeta morati potražiti novu destinaciju.