uspio ostati ozbiljan

Bivši napadač Hajduka riješio slovenski derbi, sudac se osramotio zaboravivši jednu od važnijih stvari

Ante Vukušić riješio je veliki slovenski derbi i pogurao Olimpiju prema naslovu prvaka Slovenije.

Ove nedjelje odigrano je 30. kolo slovenskog prvenstva u sklopu kojeg je odigran veliki tamošnji derbi između Olimpije i Maribora. Olimpija je u Ljubljani slavila s minimalnih 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je hrvatski napadač Ante Vukušić, bivši igrač Hajduka.

On je u 59. minuti iskoristio lijepo dodavanje Savića i preciznim udarcem po dijagonali pogodio nebranjeni dio mreže gostujućeg vratara. Olimpija je posljednjih 10 minuta igrala s igračem manje jer je Jurčević dobio drugi žuti karton, no Maribor do boda nije stigao.

GOL VUKUŠIĆA ZA POBJEDU

gol expired Velika sramota i debakl bivšeg prvaka Europe: Slavni njemački klub ostao bez Bundeslige divider

Susret je obilježila i jedna komična scena u kojoj je glavnu ulogu imao sudac Jug. On je nakon prekršaja Cretua želio pokazati žuti karton rumunjskom nogometašu, međutim nakon što je prepipao sve džepove na sebi shvatio je da ih je zaboravio.

Uslijedila je kratka stanka da Jug otrči do aut-linije i četvrtog suca, koji mu je posudio svoje kartone. Nakon toga je otišao do Rumunja i opomenuo ga te pritom ostao vrlo ozbiljan u jednoj vrlo komičnoj situaciji.

Olimpija je nakon ove pobjede vodeća momčad slovenskog prvenstva s četiri boda prednosti ispred Maribora i Celja.

SUDAC ZABORAVIO KARTONE

gol expired Sjajni hrvatski napadač podigao prašinu: Potez koji je podijelio Njemačku divider