ODLIČAN POČETAK SEZONE

VIDEO Ante Rebić postigao dva pogotka u Milanovoj pobjedi za otvaranje sezone

Ante Rebić sjajnim je udarcem prvo pogodio za 2:1, a onda i zaključio pobjedu svoje momčadi.

Ante Rebić (Foto: Afp)

Hrvatski nogometaš Ante Rebić dobio je povjerenje Milanovog trenera Stefana Piolija u prvoj utakmici sezone u kojoj će AC Milan braniti titulu prvaka Italije.

Rebić je startao kao usamljeni napadač domaće momčadi u susretu protiv Udinesea, a samo 15 minuta trebalo mu je da se po prvi put upiše u strijelce.

Ante je sjajno pratio akciju svoje momčadi te se našao na pravom mjestu nakon ubačaja Calabrrije te je iz voleja zatresao mrežu svojih protivnika.

Dva komada hrvatskog napadača

Krasan pogodak Rebića, kojim je Milan preokrenuo vodstvo Udinesea i poveo 2:1 pogledajte OVDJE.

Ipak, to nije bilo sve od napadača iz Vinjana. Nakon što je Udinese brzo izjednačio na 2:2, Milan je ponovno poveo pogotkom Diaza u prvoj minuti drugog dijela, da bi Rebić sve zaključio u 68. minuti, svojim drugim pogotkom.

Ovog puta asistirao je Diaz, koji je oduzeo loptu u kaznenom prostoru protivnika, a Ante je ponovno na pravom mjestu, gdje se sjajno snašao.