Vraća se u formu

VIDEO Rebić otpisan? Nikako! Napokon dobio pravu priliku i odmah asistirao

Bešiktaš Ante Rebića poražen je 3:2 od Antalyspora, ali naš bivši reprezentativac dobio je pola sata igre.

Ante Rebić (Foto: screenshot)

Istanbulski Bešiktaš poražen je na gostovanju od Antalyaspora 3:2 u 11. kolu turske Superlige.

Poveli su Crni orlovi Cenka Tosuna u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, ali onda je uslijedio šok na otvaranju drugog dijela.

Domaćin Antalyaspor brzo je preokrenuo susret u svoju korist, poentirali su odmah u 46. minuti preko Šarića, a zatim je Izraelac Jehezkel u 50. i 57. minuti doveo domaćine u vodstvo.

Jose Mourinho Veliki preokret Rome protiv Leccea: Vatreni kojeg je Dalić ponovno zvao u prvih 11 divider

Nedugo zatim, Ante Rebić ušao je u igru u 60. minuti i veoma dobro iskoristio svojih pola sata. Nakon brojnih natpisa o raskidu s Bešiktašem, Rebić je dobio priliku i odlično je iskoristio, u 79. minuti sjajno prošao po lijevom krilu i asistirao za Muleku koji postavlja konačnih 3:2.