Samo tako nastavi

Tražili ga Dinamo i Hajduk, ali on blista u Poljskoj: Novi pogodak i asistencija velike nade hrvatskog nogometa

Ante Crnac postigao je gol i asistenciju u visokom slavlju svog Rakowa 5:0 protiv Zaglebiea.

Ante Crnac (Foto: Vjeran Žganec Rogulja/Pixsell)

Mladi hrvatski napadač, 19-godišnji Ante Crnac bio je strijelac i asistent za poljskog prvaka Rakow iz Czestochowe u visokoj 5:0 (2:0) domaćoj pobjedi protiv Zaglebiea iz Lubina u 14. kolu poljskog nogometnog prvenstva.

Crnac je u 51. minuti asistirao Yeboahu za treći gol na utakmici, da bi u 54. i sam poentirao za 4:0.

Ante Crnac Ante Crnac otvoreno o interesu Dinama i Hajduka: "Da je postojala ponuda, naravno da bih ih izabrao, to je ostvarenje sna" divider

Za Crnca je ovo drugi prvenstveni gol za Rakow, a na terenu je proveo svih 90 minuta, baš kao i Fran Tudor koji je bio kapetan aktualnog prvaka.

Četvrti Rakow sada ima 26 bodova, četiri manje uz utakmicu manje od vodećeg Slaska, dok je Zaglebie sedmi sa 20 bodova.