Bravo!

VIDEO Vatreni odigrao utakmicu života! Zabio dva pogotka Barceloni i nanio im prvi ligaški poraz

Hrvatski napadač Ante Budimir zabio je svoj treći pogodak za Osasunu protiv Barcelone u La Ligi.

Ante Budimir (Foto: Afp)

Ante Budimir zabio je dva pogotka u visokoj pobjedi Osasune u ogledu osmog kola La Lige protiv Barcelone (4:2).

Igrala se 18. minuta dvoboja kad su domaćini presjekli jednu loptu na centru, pa krenuli u brzi kontranapad. Bryan Zaragoza je ubacio u sredinu kaznenog prostora za Budimira koji se sjajno snašao među braničima Barcelone, te glavom pospremio loptu u mrežu. Svi su skočili na stadionu nakon sjajne akcije Osasune za veliko vodstvo.

U 72. minuti susreta Budimir je izborio kazneni udarac, a onda i bio precizan s bijele točke za vodstvo od 3:1 protiv Barcelone. Bio je to njego drugi pogodak na utakmici, a ukupno treći ligaški ove sezone.

U 85. minuti Abel Bretones je zabio sjajan pogodak za 4:1 protiv Barcelone. Gosti su do kraja uspjeli tek smanjiti na 4:2, ali nisu uspjeli izbjeći prvi ovosezonski poraz u La Ligi.

Pogodak Ante Budimira možete vidjeti OVDJE.

Pogodak Ante Budimira s bijele točke možete vidjeti OVDJE.

Bruno Petković VIDEO Baturina načeo mrežu Lokosa, Petković udvostručio vodstvo Modrih čistom majstorijom divider

Dinamo slavi pogodak Dinamo lako pobijedio Lokomotivu: Baturina otključao Lokose, Petković sjajno zabio divider

Nenad Bjelica VIDEO Pogledajte kako su navijači Dinama dočekali Nenada Bjelicu divider

Prati nas na Instagramu!
Na povratku Bjelice na Maksimir, pukla je petarda... ⚽️
GOOOL! Dašak nade za Lokose, zabio je Dinamov talent na posudbi.

GOOOL! Dinamo vodi 3:0, zabio je Ademiiii!

Nažalost, Cutelaba je bio bolji... 🤝

Erslan je izgubio podijeljenom odlukom sudaca. Samo se nadamo da je lijevo koljeno okej. 💪