bravo majstore

Golčina Kramarića iz slobodnog udarca: Andrej zabio i četvrti vikend zaredom!

Andrej Kramarić zabio je sedmi pogodak sezone u dresu Hoffenheima.

Andrej Kramarić u akciji (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Hrvatski napadač Andrej Kramarić nastavio je sjajnu golgetersku formu u dresu njemačkog Bundesligaša Hoffenheima. Zabio je treći vikend u nizu u remiju njegove momčadi u sklopu 24. kola Bundeslige. Freiburg je otkinuo bod sastavu našeg reprezentativca.

Kramarić je zabio sjajan pogodak u 57. minuti utakmice i to iz slobodnog udarca. Krama je u neobranjivom luku poslao loptu oko živog zida, u nebrenjeni dio Freiburgove mreže.

Našem napadaču to je sedmi prvenstveni pogodak ove sezone u Bundesligi.

Iznenađenje kola priredila je Hertha koja je kod Bayerna odigrala 0:0, no Bavarci će lako preboliti taj kiks jer imaju čak 20 bodova više od drugoplasirane Borussie.

Eintracht Nike Kovača je izgubio kod Stuttgarta s 1:0, a jedini gol zabio je Thommy već u 13. minuti. Ante Rebić je odigrao cijelu utakmicu za Eintracht, koji je ostao treći.

Na ljestvici vodi Bayern s 60 bodova, Borussia Dortmund je druga s 40, a Eintracht treća s 39 bodova.