uskratio kolegi hat-trick

Kramarić "ukrao" pogodak i ispisao povijest Hoffenheima: Postao najbolji strijelac kluba u povijesti!

Andrej Kramarić upisao je pogodak i asistenciju u pobjedi svog Hoffenheima.

Andrej Kramarić slavi pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U susretu 27. kola njemačke Bundeslige Hoffenheim je na svom terenu slavio protiv Bayer Leverkusena s 4:1, a hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić sudjelovao je u pobjedi s golom i asistencijom.

Kramarić je golom postao najbolji strijelac u povijesti Hoffenheima u Bundesligi! Postigao je 47 golova u Bundesligi, što je jedan više od drugoplasiranog Sejada Salihovića.

Kramarić je u 10. minuti sjajno vanjskim dijelom kopačke asistirao za pogodak Belfodila, da bi istom igraču "ukrao" pogodak u 79. minuti. Belfodil je pucao, lopta je išla u mrežu, a Kramarić ju je s crte samo pogurao u mrežu.

Belfodil je malo u čudu gledao hrvatskog reprezentativca, jer je to trebao biti njegov gol za kompletiranje hat-tricka. Umjesto toga Kramarić je zabio svoj 14. pogodak.

Tin Jedvaj odigrao je cijelu utakmicu za Bayer na poziciji lijevog beka, baš kao i Kramarić u redovima Hoffenheima.

Ovom pobjedom Hoffenheim je stigao na samo bod od Bayera, te šest bodova od četvrtog mjesta koje vodi u Ligu prvaka dogodine, ali uz utakmicu više od svih momčadi ispred njih. Do kraja prvenstva ostalo je sedam kola, odnosno 21 bod.