I dalje su bez poraza

Alen Halilović podsjetio na dane kad su mu tepali da je Haladona: Gol i asistencija u preokretu novog kluba

Alen Halilović sinoć je odigrao odličnu utakmicu za Fortunu Sittard.

Alen Halilović (Foto: Afp)

Bivši hrvatski reprezentativac i svojedobno jedan od najvećih talenata hrvatskog nogometa Alen Halilović nakon dugo vremena odigrao je odličnu utakmicu.

Halilović, kojem su dok je igrao u Dinamu određeni novinari bliski klubu iz Maksimirske 128 tepali da je Haladona, za svoju Fortunu Sittard sinoć je upisao gol i asistenciju.

Njegov novi klub na domaćem terenu na poluvremenu je gubio od Volendama s 0:1, ali onda se u nastavku dogodio preokret.

Izjednačili su u 59. minuti nakon Halilovićeve asistencije, zatim su u 66. preokrenuli, a onda je u 89. Halilović zapečatio preokret.

Fortuna Sittard nalazi se na petom mjestu Eredivisie, bez ijednog poraza u dosadašnjih pet kola.