snimka obilazi europu

Juninho sa sjevera: Mladi napadač zabio četiri gola u 14 minuta, čak tri sjajna slobodnjaka

Adrian Justinussen zove se 21-godišnjak za kojeg bismo mogli uskoro opet čuti.

U sjeni Bundeslige i još nekoliko prvenstava koja su već nastavila sa sezonom, u tijeku je i nastavljeno prvenstvo na Farskim otocima. Naravno, ono nije ni blizu zanimljivo kao većina europskih liga jer se radi o maloj otočnoj zemlji na pola puta do dalekog Islanda.

No ovog vikenda tamo smo vidjeli pravi podvig jednog 21-godišnjaka. Riječ je o Adrianu Justinussenu, koji je na utakmici Argir – HB postigao čak četiri pogotka u pobjedi 5:0.

Ta četiri pogotka mladi je Justinussen zabio u svega 14 minuta, a čak tri postigao je iz slobodnih udarca. Ovaj ''Juninho sa sjevera'' jedan je pogodak zabio s čak 40 metara. U tom, ali i još nekim golovima pomogao mu je i gostujući vratar, ali to ne može umanjiti sjajnu predstavu nogometaša čiji su golovi, makar u nedostatku drugih, obišli Europu.