Izborio kazneni udarac

Ademi debitirao u Kini: Trener mu odabrao poziciju na kojoj ga nismo još gledali

Arijan Ademi debitirao je za svoj Beijing Guoan u remiju 1:1 protiv Meizhou Hakke.

Arijan Ademi (Foto: Afp)

Nakon dugih 13 godina u Dinamu, Arijan Ademi odlučio se s 31 godinom na leđima opustiti u svoju prvu inozemnu avanturu.

Andrej Kramarić VIDEO Kramarić majstorskim golom zapaprio Bayernu, Sosin Stuttgart u 97. minuti došao do boda! divider

Šuškalo se godinama o odlasku kapetana Modrih, očekivao se transfer u lige petice, ali Ademi je na kraju egzistenciju odlučio osigurati u Kini.

Kineska Superliga krenula je ovog vikenda, a Ademijev Beijing Guoan remizirao je 1:1 na domaćem terenu s Meizhou Hakkom.

Mirko Barišić, Vlatka Peras i Krešimir Antolić Hajduk i Rijeka objavili su kome idu milijuni izvan kluba: Zašto Dinamo to krije!? Šokantna povećanja u dvije stavke divider

Gosti su poveli 1:0 u 19. minuti pogotkom Chuguyi Yea, a konačnih 1:1 postavio je Xizhe Zhang iz jedanaesterca kojeg je izborio upravo Ademi.

Ademi je na terenu proveo svih 90 minuta, a Nizozemac na klupi Beijinga, Stanley Menzo, odlučio je Ademija koristiti kao napadača u prvom službenom nastupu.