Dabro opet zabio

Rođo bi bio ponosan: Nakon dugih sedam godina Hrvatski Dragovoljac vraća se u elitno društvo

Matematički je potvrđeno kako Hrvatski Dragovoljac ulazi u 1. HNL.

U 33. kolu 2. HNL Hrvatski Dragovoljac je slavio kod Dubrave s 2:1 i tako matematički osigurao ulazak u HT Prvu ligu.

Kolo prije kraja prvenstva, momčad iz Sigeta je osigurala povratak u elitni razred hrvatskog nogometa nakon dugih sedam godina.

Slavili su s 2:1 protiv Dubrave Tim Kabel pogocima Tomislava Valentića u 21. i Dominika Ivkića u 47. minuti susreta, dok je za Dubravu pogodak postigao Kristijan Jurić u 30. minuti susreta.

Dabro zabio 29 pogodaka ove sezone

Pogotkom u posljednjim minutama susreta, BSK je uspio izvući remi na domaćem terenu protiv Kustošije. Utakmica je završila rezultatom 3:3, a dva pogotka za domaću momčad postigao je najbolji strijelac lige s nevjerojatnih 29 pogodaka, Marko Dabro

Bod domaćoj momčadi donio je Bojan Gvozdenović pogotkom u 93. minuti susreta. Za Kustošiju su zabijali Roko Ivanković, Tomislav Havojić i Fran Brodić.

gol expired Ludnica u Engleskoj, neprestana uzbuđenja u zadnjem kolu: Tko je izvisio, a tko izborio Europu? divider

U ostalim susretima 33. kola 2. HNL Orijent 1919 je slavio protiv Croatije iz Zmijavaca s 2:1, dok smo u preostala dva susreta, vidjeli dva remija.

Tako je druga momčad Dinama odigrala 2:2 protiv Opatije, a druga momčad Hajduka 2:2 protiv zaprešićkog Intera.