FIGHT!
FIGHT!
Bravoooo!

Hrvatica tek izašla na međunarodnu scenu i odmah otišla u finale: Borit će se za zlato u Beogradu!

Hrvatska boksačica Lucija Bilobrk je svladala Elmu Hajrović za plasman u finale Europskog prvenstva u Beogradu.

Lucija Bilobrk (Foto: Hrvatski boksački savez)

Lucija Bilobrk osigurala je plasman u finale Europskog prvenstva u Beogradu!

Hrvatska boksačica je je u polufinalu teške kategorije do 81 kg suvereno, s jednoglasnom odlukom 5:0, u sve tri runde svladala reprezentativku Srbije Elmu Hajrović!

Višestruka svjetska i europska prvakinja u kick-boxingu, K-1, savateu i tajlandskom boksu koja je tek ove godine izašla na međunarodnu boksačku scenu, plasirala se u finale i borbu za novo zlato.

Bilobrk je u sve tri runde držala reprezentativku Srbije na distanci, a njene pokušaje naleta i široke zamahe krošeima, pravodobno je presijecala i kažnjavala prednjim i zadnjim direktima!

Sve govori krajnji rezultat 30:27 kod svih pet sudaca (po rundama jednoglasno 10:9, 10:9, 10:9)!

Lucija je tek ove godine prvi put boksala međunarodne mečeve i odmah pokazala kakav boksački potencijal nosi u sebi – osvojila je Kup nacija u Somboru trijumfima nad viceprvakinjom svijeta iz Uzbekistana i nad snažnom predstavnicom Azerbejdžana.

Bilobrk će se boriti za zlato u nedjelju, 28. travnja protiv prve favoritkinje, Ruskinje Elene Gapeshine koja je u polufinalu pobijedila predstavnicu Bjelorusije!

Marijan Kustić VIDEO Kustić najavio promjene u suđenju: "Idemo prema stranom povjereniku" divider

Navijači VIDEO 50 dana do Eura: Evo kakva je situacija s ulaznicama i što da nikako ne radite divider