urlao je

VIDEO Trener Cibone protiv Zvezde: "Ginite, pi**a vam materina, je li vam jasno?"

Cibona je bila blizu velike pobjede, no nije izdržala do kraja.

Cibona je u ponedjeljak u utakmici 23. kola regionalne ABA lige doživjela poraz na svojem terenu, bolja je od nje bila Crvena zvezda sa 78:74 (20:12, 18:20, 16:24, 24:18).

Zvezda je dobila prvu četvrtinu s osam razlike, a Cibona je bila bolja u drugoj te nakon treće čak došla u vodstvo, no onda su gosti zadnju četvrtinu dobili s čak osam razlike, što je presudilo.

gol expired Zlatko Dalić priprema veliku novost kod Vatrenih, ali trebalo bi proći bez problema divider

Trener Cibone Gašper Okorn bio je silno motiviran, htio je srušiti beogradski klub pa je tu motivaciju htio prenijeti na igrače i postao hit u medijima.

Okorn poludio na igrače Cibone

gol expired Mržnja bivših prijatelja izašla izvan granica UFC-a: Masvidal uletio u restoran gdje je bio Covington divider

''Majstori, ne igra se utakmica protiv Zvezde na dva penala, na dva lagana koša, bez skoka i na kontru. Nema! Hoćete nešto? Onda ginite na terenu, je l' vam jasno? Uđite pi**a vam materina. Koji ku**c imate dva faula, nosite ih tamo... Ja vam pričam tri dana o skoku, zašto nas to košta. Potucite se za svaki koš'', vikao je trener Cibone.