LeBron James je ubacio 33 poena, najviše u konkurenciji svih u dosadašnjem dijelu predsezone, a potom prosjedio posljednju četvrtinu utakmice gledajući kako mu suigrači prednost pretvaraju u 102-96 poraz od momčadi Charlotte...

Miamijevo igračko pojačanje na parketu je provelo manje od pola sata i nije se vraćao u igru u posljednjih dvanaest minuta ogleda u koje je domaćin ogleda ušao s viškom od devet poena. Impresivan je James posebice bio u drugoj četvrtini utakmice kroz koju je iz igre gađao 5-8, s crte slobodnih bacanja 6-7, a svemu dodao i četiri skoka i dvije asistencije.

Najupečatljiviji trenutak utakmice bio je na samom početku kada je LeBron oteo jednu loptu te u svom stilu izveo doista fantastično zakucavanje jednom rukom.

Petorica košarkaša Oklahoma Cityja postigla su dvoznamenkast broj poena, a najviše Kevin Durant (29, 9 skokova) i Jeff Green (27, 9 skokova) u pobjedi momčadi kod San Antonio Spursa. Bilo je 111-102. Kod domaćina su šestorica ubacila najmanje deset koševa, a sve ih je učinkom predvodio Manu Ginobili sa 17 koševa i četiri asistencije. Trice je gađao 5-7.