Prekinuta utakmica

Neredi u Beogradu: Navijači Zvezde zasuli teren različitim predmetima, suci pobjegli u svlačionicu

Osmo kolo ABA lige donijelo je derbi Crvene zvezde i Partizana.

Košarkaši Crvene zvezde i Partizana u Beogradu igraju veliki derbi 8. kola regionalne ABA lige, a pred sam kraj prve četvrtine utakmica je prekinuta.

Nezadovoljni suđenjem, navijači Crvene zvezde počeli su bacati različite predmete na parket, pokušao ih je smiriti njihov kapetan, ali suci nisu htjeli nastaviti utakmicu.

Došlo je do prekida, suci su se povukli u svlačionicu, ali i postavili uvjet za nastavak susreta – isprazniti dio tribine s kojeg su lansirani različiti predmeti u teren. Bizarno, organizatori su doskočili tome tako što su navijače Zvezde samo rasporedili na druge tribine.

No čini se da je to bilo dovoljno, susret je nastavljen, a zasad je odigrano i prvo poluvrijeme dvoboja. Na poluvremenu je rezultat bio 45:48 za Partizan.