Pogledajte ovo!

'Strašni' centar Partizana povraćao tijekom utakmice u Zagrebu

Prvo kolo regionalne ABA lige ostat će upamćeno po bizarnom događaju u Draženovu domu na utakmici Zagreb-Partizan…

Početak Jadranske lige ponudio je, što se hrvatskih klubova tiče, uvjerljivu pobjedu Cedevite protiv Budućnosti, pobjedu Cibone na 'vrućem' terenu u Kragujevcu te sramotan poraz euroligaša Zagreba 93:65 u Draženovu domu protiv peterostrukog prvaka ABA lige Partizana.

Upravo na toj utakmici između 'mrava' i 'crno-bijelih' dogodio se nesvakidašnji događaj kada je 212 cm visoki i 130 kg teški centar Partizana Nikola Peković, povratnik iz NBA-a (Minnesota), tijekom druge četvrtine utakmice povraćao po parketu.

U jednom sasvim uobičajenom naguravanju pod košem s cenrom Zagreba Mariom Kasunom crnogorski reprezentativac Peković je u jednom trenutku stavio ruku na usta te potrčao prema zapisničkom stolu gdje je, na čuđenje delegata i zapisničara, izbacio 'prvi mlaz' jer nije mogao kontrolirati mučninu.

Nakon toga je zastao nedaleko klupe svoje momčadi i još jednom povraćao te je odmah u društvu liječnika kluba otišao u svlačionicu.

No, u drugom poluvremenu Peković se ipak vratio u igru te bio najbolji igrač Partizana sa 17 koševa i 9 skokova u uvjerljivoj pobjedi svoje momčadi.

„Sramota me“, sa smiješkom na licu nakon utakmice rekao je Peković prenosi portal alo.rs dodavši.

„Osjetio sam mučninu, ne znam zbog čega, ali dobro je da je poslije sve bilo OK. Najvažnije je da smo slavili na premijeri. Ako u sljedećim utakmicama budemo igrali s ovakvim pristupom i energijom, možemo da se nadamo najboljem.“
Kako je to izgledalo može se vidjeti na video prilogu B92.